Bugun...
Reklam
Reklam


"KAHROLSUN BÖYLE DÜZENE"
Karadağ; CHP yerelde Türkiye'de birinci parti olmuştur. Tünelin sonunda ışık görünüyor. Biz bir olursak CHP'yi yerelde ve genelde birinci parti yapacağız" ifadelerini kullandı.

+ -


Adaylardan Coşkun Karadağ ise, konuşmasından önce ailesini sahneye davet ederek onları tanıttı. Karadağ,
"AK Parti iktidarı 18 yıllık iktidarında ülkemizi açlık sınırına getirdi. En büyük sıkıntı istihdam. Ne yazık ki iktidar insanımıza iş sağlayacak istihdam alanlarını elinden aldı. AK Parti demek enflasyon, tüm sınır komşularımızla savaş, esnafın dükkanını kapatıp konkordato demek. AK Parti demek kadın cinayetleri demek. AK Parti demek Kaz Dağları'nı, yeşili katletmek demek. AK Parti demek halkımızı yoksulluk sınırında öldürmek demek. Kahrolsun böyle düzene, böyle iktidara. Emekçileri işsizliğe mahkum eden yine AK Parti iktidarı" diye konuştu.

"ÖNCELİKLI GÖREV ATATÜRKÇÜLERİN"
Seçimlere İYİ Parti ile ittifak ederek girdiklerini hatırlatan Karadağ, "Öncelikli görev Atatürkçülerin ve aydınların olacak. Bizler 12 Eylül'de devrimciler tam bağımsız Türkiye için canımızı verdik. Bizler 1 Mayıs'larda al kanlara büründük. Bizler dünya siyasi tarihinde en uzun hak, hukuk, adalet yürüyüşünü gerçekleştiren Kılıçdaroğlu'nun partilileriyiz. Baykal'ın talebeleriyiz. Bizler ülkemizi çok partili yaşama geçiren İnönü'nün torunlarıyız. Bizler, 'Benim iki büyük eserim var. Biri Türkiye Cumhuriyeti. Diğeri CHP' diyen Atatürk'ün askerleriyiz. CHP'nin evrensel değerleri var. Ülkemizi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkaracağız. CHP yerelde Türkiye'de birinci parti olmuştur. Tünelin sonunda ışık görünüyor. Biz bir olursak CHP'yi yerelde ve genelde birinci parti yapacağız" ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI