Bugun...
Reklam
Reklam


Alanya İl Ölçeğinde Katkı Sunuyor
Ak Parti Alanya İlçe teşkilatı yoğun bir gün geçirdi. Ak Parti Alanya yönetimi genel merkez ve il teşkilatından gelen heyeti konuk etti. MKYK Üyesi Mustafa Köse, Alanya'nın birçok ilden daha büyük ve katma değer sağladığına dikkat çekti.

Alanya İl Ölçeğinde Katkı Sunuyor
+ -

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe teşkilatını Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Teşkilat Başkan Yardımcısı Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, MKYK Üyesi Mustafa Köse, Milletvekili İbrahim Aydın, Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Osmaniye İl Başkanı Antalya Koordinatörü Alim Tunç ziyaret etti.
Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, yönetim kurulu ve meclis üyeleri tarafından karşılanan heyet Mevlüt Çavuşoğlu Konferans Salonu’nda kahvaltı yaptı. Toklu, Ankara’dan gelen heyete çalışmaları hakkında bilgi verdi. 31 Mart’ta Cumhur İttifakı olarak Antalya’da 8 ilçeyi kazandıklarını ifade eden Antalya il başkanı İbrahim Ethem Taş, göreve gelmemizin ardından ilimizde oyumuzu arttırdık. Hedefimiz yüzde 51’yi aşmak” dedi.

"ALANYA İL AYARINDA İLÇE"
Alanya’ya övgü dolu sözler sarfeden MKYK Üyesi Mustafa Köse, Alanya’nın nüfusu, ekonomiye katkısı ile birçok ilden daha büyük olduğunu aynı zamanda yetiştirdiği siyasetçi (Mevlüt Çavuşoğlu) ile il pozisyonunda bir ilçe olduğunu dile getirdi. İç politikada muhalefete yönelik eleştirisinde ise Köse, bir kaplumbağa hikayesi anlatarak mizahi bir uslüple eleştiride bulundu.
Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ise teşkilat mensuplarına hitabında, gelecek seçimler için değil gelecek seçimler için çalışılmakta, yaptığımız ziyaretlerde bunu gördük dedi.
Ziyarette Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Osmaniye il başkanı Antalya Koordinatörü Alim Tunç ve, İsmail Aydın’da ziyaret anısına kısa bir konuşma yaptı


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI