Bugun...
Reklam
Reklam


Alanya'nın 485 milyon bütçesine onay çıktı
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı devam meclisinde Alanya ile ilgili, ilk olarak 2020 yılı bütçesi oylandı. Bütçe oy birliği ile meclisten geçti.

+ -

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek başkanlığında Kasım ayı devam meclisi gerçekleştirildi. Meclis toplantısına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Milliyetçi Hareket Partili (MHP) Alanya Belediyesi Meclis üyeleri Adem Er, Ali Şahin, Cumhuriyet Halk Partili (CHP) Alanya Belediyesi Meclis Üyesi Erkan Demirci, İYİ Parti’den Hasan Can Kamburoğlu, AK Parti’den Mehmet Ali Kiriş ve Alper Birer katıldı. Devam meclisinde 19 ilçenin bütçe oylaması da yapıldı. Alanya Belediyesi'nin 2020 Yılı Gelir Tarifesi, 2020 Mali yılı ve izleyen 2021-2022 yılları Gelir-Gider Bütçe Tasarısı, 2020 Yılı Finansmanın Ekonomik Sınıflandırması Tablosu ile Bütçeyi oluşturan diğer cetveller ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu da Antalya büyükşehir Belediye meclisinden oy birliği ile geçti.

EN FAZLA PAY ALANYA'YA

Büyükşehir meclisinde ilçe ilçe yapılan oylamaya göre en az büyçe 16 milyon ile Gündoğmuş'un olurken en çok bütçe ise 485 milyon ile Alanya Belediyesinin.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI