Bugun...
Reklam
Reklam


CHP'de Çorbacı Resmen Aday
CHP’de Ömer Zavlak’tan sonra Sefa Çorbacı’da kalabalık bir partili grubu eşliğinde resmen adaylığını açıkladı.

+ -

CHP’de 37’nci olağan kurultay öncesi ilçe başkan adayları bir taraftan taban ile temaslarını yürütürken diğer taraftan, delege seçimi öncesinde yönetime talip olduklarını açıklıyor. Sefa Çorbacı ilçe teşkilatından eski ilçe başkanlarının da katıldığı törende “yarım kalan bir hikayem vardı, onu tamamlamak için aday oluyorum” diyerek destek istedi.
Her zaman birlik ve beraberliği, sevgi ve saygıyı ön planda tutup, kimseye boyun eğmedim, bana inanan hiçbir partilimin de boynunu eğdirmedim diyen Çorbacı, "Değerli dostlarım, yarım kalan bir hikayem vardı, onu tamamlamak için aday oluyorum, Alanya için hepimizin bir hedefi var, o hedefe birlikte koşmak için aday oluyorum. Ekonomik sıkıntıların altında ezilen fakir fukaranın sesi ve nefesi olmak için aday oluyorum. Baba ocağına küsenleri yeniden bu çatı altında toplamak için aday oluyorum. Ülkemiz için umut olan partimize hizmetkar olmak için aday oluyorum. Dağ tepe, köy mezra, ev ev dolaşarak çoğalan taraf olmak için aday oluyorum. Gençlik örgütünde ter döktüğüm bu partiye, orta yaşımı ve hatta tüm yaşamımı feda etmek için aday oluyorum. Umudunu yitirenlerin, işleri yolunda gitmeyenlerin, susanların ve susturulanların tek sığınağı olan partimizin Umut, Gelecek, Refah ve Özgürlük beklentilerine katkıda bulunmak için aday oluyorum" dedi.

Ve sizlere söz veriyorum diyen Çorbacı, "O kongre salonunda göğüs göğüse mücadele edip kol kola çıkacağız" diyerek kongreden sonrası için birliktelik mesajı verdi

Adaylık açıklamasına CHP eski ilçe başkanları, Ali Takavut, Ali Gürkan, Raif Karagöz, Şengül Yeşildal, belediye meclis üyeleri, gençlik kolları başkan ve başkan adayları, partililer ve ismi daha önce adaylık için geçen Mehmet Can Karagöz, ilçe başkan adayları Ömer Zavlak ve Mustafa Yılmaz’da katıldı.

Aylardır Antalya büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’ten istedikleri randevuyu aldıkları için Antalya’ya giden ilçe teşkilatını ise Çorbacı’nın adaylık açıklamasında ilçe sekreteri İrfan Akgün temsil etti.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI