Bugun...
Reklam


Şahin, Böcek ile yatırımları Görüştü
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile bir araya gelerek yapımı devam eden Türkler Toptancı Hali ve çalışmaları ALTSO tarafından yürütülen ALTSO İmalatçılar Sanayi Sitesi konusundaki son gelişmeleri değerlendirdi.

Şahin, Böcek ile yatırımları Görüştü
+ -

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile Alanya'da ki yatırımlar konusunda biraraya geldi.

Gerçekleşen toplantıya Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Siyasi Danışmanı İlker Deniz Sayın, Başkanlık Danışmanı Cem Oğuz, Genel Sekreter Av Cansel Tuncer, Genel Sekreter Yardımcıları Tuncay Sarıhan, Ramazan Demir, Fen İşleri Daire Başkanı Serkan Temuçin, , İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Hüsamettin Elmas ve Belediye Meclis Üyesi Erkan Demirci  katıldı. 

Toplantıda özellikle projesi ALTSO tarafından hazırlanan ve yapımı devam eden Türkler Toptancı Hali konusu masaya yatırılırken projenin biran önce bitirilebilmesi için atılması gereken adımlar ele alındı. 

Konuya ilişkin 30 Nisan 2020 tarihinde de ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Siyasi Danışmanı İlker Deniz Sayın, Başkanlık Danışmanı Cem Oğuz, Genel Sekreter Yardımcıları Tuncay Sarıhan, Ramazan Demir, Fen İşleri Daire Başkanı Serkan Temuçin ve Belediye Meclis Üyesi Erkan Demirci inşaat alanında bir dizi incelemelerde bulunmuşlardı. 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek başkanlığında bugün gerçekleşen toplantıda da sahada yapılan incelemelerin sonuçları masaya yatırıldı.

Bununla birlikte yine projesi ALTSO tarafından yürütülen ALTSO İmalatçılar Sanayi Sitesi konusu da toplantının ikinci önemli maddesini oluşturdu. Proje konusunda gelinen nokta ve süreç ile ilgili değerlendirmede bulunulan toplantı sonrasında Başkan Böcek, her iki proje konusunda da ALTSO Başkanı Şahin ile uyumlu biçimde çalıştıklarını açıkladı. 

Gerçekleşen görüşmeyi değerlendiren ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek ve belediyenin yönetici kadroları ile çok olumlu görüşmelerde bulunduk. Her iki projenin de başarıyla sonlandırılması için neler yapabileceğimiz üzerinde durduk. Başkanımız Muhittin Böcek’ten tam destek aldık. Ben kendisine Alanya’mıza verdiği önem ve gösterdiği ilgi nedeniyle teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI