Bugun...
Reklam
Reklam

"aladdin-keykubat-universitesi" İLE İLGİLİ HABERLER

Tarihi Kentler Birliği tarafından düzenlenen Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışması’nda dere..
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Bilimleri Etkinlik Günleri kapsamında Spor Bilimler..
Avokado Endüstriye Dönüştürülecek
MÜSİAD Alanya Şubesi, avokadonun endüstriye dönüştürülmesi ile ilçe ekonomisine olan katkısını artırmak amacıyla yaptığı..
Dünya Ressamları Alanya'da Buluştu
Alanya'da İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından düzenlenen Uluslararası Sanat Çalıştayı'na 17 ülkeden 60 sanatçı katı..
Ines Kongresi Alanya’da Başladı
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi’nin (ALKÜ) işbirliği ile bir uluslararası kongre daha Alanya’da gerçekleştiriliyor..
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi(ALKÜ) öğrencileri, kitapları ile geniş kitlelere ulaşan Eğitimci- Yazar Sinan Yağm..
MÜSİAD Alanya Şubesi, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı’nı ziyaret etti. ..
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) tarafından 2’incisi düzenlenen Uluslararası Ekonomik Araştırmalar Konferans..
ALKÜ Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Bilimleri Etkinlik Günleri kapsamında Müftüoğlu kardeşleri öğrenciler ile bir araya ..
ALKÜ tarafından 2’incisi düzenlenen Uluslararası Ekonomik Araştırmalar Konferansı, 19 Ekim Cuma günü Kestel'de başlayaca..
HABER ARA
SON YORUMLANAN HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR

Alanya Belediye Başkanı Kim Olmalı ? (Alfabeye Göre)


YUKARI