Bugun...
Reklam
Reklam

"17-musiad-expo" İLE İLGİLİ HABERLER

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından her iki yılda bir düzenlenen uluslararası MÜSİAD EXPO’nun 17..
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi ve Serik Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen 3.Tarım, Meyve ve Sebze Yatırım Forumuna MÜSİ..
MÜSİAD Alanya Şubesi ilçe milli eğitim müdürlüğü ile koordineli olarak Güzelbağ İlk ve ortaokul öğrencilerini ziyaret ed..
Avokado Endüstriye Dönüştürülecek
MÜSİAD Alanya Şubesi, avokadonun endüstriye dönüştürülmesi ile ilçe ekonomisine olan katkısını artırmak amacıyla yaptığı..
Saadet Partisi Alanya İlçe Teşkilatı, MÜSİAD Alanya Şubesine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretten Alanya'ya ili..
MÜSİAD Alanya Şubesi, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı’nı ziyaret etti. ..
Enflasyonla Topyekün Mücadeleye Alanya'dan bir firmada dahil olduğunu belirten MÜSİAD Alanya Şube Başkanı Mustafa Duruso..
Türkiye’deki gayrimenkullerin alım-satım ve kiralama gibi işlemlerinin 7/24 elektronik ortamdan yapıldığı Gayrimenkul Kı..
Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı kapsamında indirim kampanyasına katılan firma sayısı bir günde 200'ü aştı. Şu ana..
MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, "Yeni dünya düzeninde bizim şiarımız şu olmalı; hem global olacağız, hem de milli..
HABER ARA
SON YORUMLANAN HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR

Alanya Belediye Başkanı Kim Olmalı ? (Alfabeye Göre)


YUKARI