Bugun...
Reklam


Karadağ Başkan Böcek ile ilgili umutlu konuştu
Karadağ, Antalya ziyaretlerinden ümit verici ve müjdeli haberlerle geri döndüklerini belirterek, " Başkanımız hakkında ümit verici ve müjdeli haberlerle geri döndük. Çünkü Böcek’in artık bilinci yerinde. Söylenenleri anlıyor ve tepki veriyor" dedi

+ -

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, önceki gün gerçekleştirdikleri Antalya ziyareti hakkında açıklamalarda bulundu. Parti binasında açıklamalarda bulunan Karadağ, “Önceki gün partili arkadaşlarımızla Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’i hastanede ziyaret ettik. Bu ziyaret bir nezaket ziyareti ve aynı zamanda bir ahde vefa ziyaretiydi. Yüz yüze görüşemeyeceğimizi biliyorduk. Antalya Tıp Fakültesi’nde Prof. Dr. Zeki Ertuğ ile birlikte başkanımız hakkında bilgiler aldık. Büyükşehir daire başkanları da zaman zaman geldiler. Başkanımız hakkında ümit verici ve müjdeli haberlerle geri döndük. Çünkü Böcek’in artık bilinci yerinde. Söylenenleri anlıyor ve tepki veriyor.

'TÜM MÜDAHALELERE YANIT VERİYOR'
En iyi ve olumlu yanı da yapılan bütün tedavilere artık cevap vermeye başlandığı. Kısa dönem içerisinde kendi odasına çıkacağının haberlerini aldık. Biz bir an önce başkanımızın mutlaka aramıza döneceğine inanıyoruz. Bıraktığı yerden hizmetlerine bir fazlası ile devam edeceğine can-ı gönülden inanıyoruz. Hastaneden sonra il başkanlığın ziyaret ettik. İl Başkanı Nusret Bayar başkanlığında bir toplantı yaptık. Toplantıda genel, Antalya’daki siyasi gelişmeler hakkında ve özellikle de Alanya’mız hakkında siyasette görüş alışverişlerinde bulunduk. Çok verimli bir toplantı oldu. Bu tür ziyaretlere süreç içerisinde devam edeceğimizin kararını aldık” dedi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI