Bugun...
Reklam
Reklam


3 ORTAK DANA DÖNERE GİRDİ
Alanya’da farklı alanlarda yaptıkları başarılı ticari faaliyetler, STK ve siyasi çalışmaları ile tanınan Alaaddin Işık, Ahmet Çağlar ve Yakup Gömeç ortak "Bi Dana"ya girdi.

+ -

Burdur’da kendi çiftliğinde ürettiği danaları, Antalya’da hijyenik ortamda kesip işlediği etleri Akdeniz bölgesinde ki yaygın “bi dana döner” bayilerinde satışa sunan firmanın Alanya bayiliği Ak Parti yönetim kurulu üyeleri Alaaddin Işık, Ahmet Çağlar ve Yakup Gömeç tarafından açıldı. İşletmenin kalite yönetim sistemi gıda güvenliği ve helal kesim sertifikaları da bulunmakta.


Geniş kitlelere sağlıklı, doğal ve lezzetli ürünleri günümüz ekonomisinde uygun koşullarda sunarak sürümden kazanmayı ilke edinen “Bi Dana Döner” kalabalık bir davetli topluluğunun iştiraki ile Oba Mahallesi Fabrika Caddesinde hizmete girdi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ile yönetim kurulu üyeleri, Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Ali Kiriş, Nazmi Zavlak, Fikret Arık,Mehmet Şenli, Emine Çalış, Adem Er, Tuanahan Kasapoğlu, Alper Kan, Melike Nazioğlu, AGC Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri, MÜSİAD Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy ve yönetim kurulu üyeleri, Kamu kurum müdürüler, STK temsilcileri ve ortakların aileleri ile sevenleri açılışa katıldı.

Ortaklar adına konuşan Alaattin Işık, sağlıklı ve uygun koşullarda hizmet vereceklerini söyledi. Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ise siyasette beraber başarılı işlere imza attığımız üç arkadaşımız ticarette de başarılı olacaktır dedi. Antalya, Isparta, Denizli, Burdu ve Muğla’da bayilikleri bulunan Bi Dana Döner sahibi Zeki Evren ise çalışma ilkelerinden bahsetti. Konuşmaların ardından açılış ve bereket duası okundu. Açılış kurdelesinin kesilmesi işletmede misafirlere döner ikramında bulunuldu.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI