Bugun...
Reklam


Ziraat Odasından Çiftçi Dostu Hizmet
Seçim sürecinde de odaya yeni hizmet binası kazandırma vaadinde bulunmasının üzerinden henüz 1 yıl geçmeden Alanya Ziraat Odası Başkanı Tahir Göktepe, yeni hizmet binasının tadilatını başlattı. Göktepe gelişen yönetim anlayışına ayak uydurmamız gerekir dedi.

Ziraat Odasından Çiftçi Dostu Hizmet
+ -

Ziraat Odasından 21 yıl üst üste başkanlık yapan Turgut Musluoğlu ile girdiği seçimi geçen yıl Şubat ayında farklı kazanan Tahir Göktepe verdiği sözü yerine getirdi. Göktepe ve yönetim kurulu kararı ile Göç İdaresi yanında satın alınan hizmet binasının mimari çizimlerinin tamamlanmasının ardından tadilat başladı.
Mevcut bina bizim vizyonumuzu yansıtabileceğimiz halde değil, ancak oranında bizde birçok anısı var uzun yıllar hizmet verildi diyen Göktepe, “Günümüz teknolojisinde artık tarımın başkenti dediğimiz ürün çeşitliliği çok fazla olduğu bir ilçedeyiz 21 bin 600 aktif ve pasif üyemiz var. Bu üyelerimize yakışacak bir hizmet binasını yapıyoruz” dedi.
Hizmet binası önünde yaklaşık 300 metrekare bir arsa olduğunu da belirten Göktepe, “Hem arsayı hem de bina içinde yapılacak hizmet planlamasına var orada ürettiğimiz fidanlarımızı sergileyip çiftçiye ulaştıracağız” dedi.
Göktepe, şimdiye kadar yapılmayan birçok hizmetin yeni binada üreticiye, tüketiciye ve sağlıklı beslenmek isteyen vatandaşlara verileceğini söyledi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI