Bugun...
Reklam


Peker’den CHP’ye ret!
Kamuoyunda CHP’ye katıldığı açıklanan Ak Parti eski İl Genel Meclis Üyesi Mahmut Peker, ‘Kendisine teklif geldiğini ancak kendisinin bu teklifi reddettiğini’ açıkladı

Peker’den CHP’ye ret!
+ -

Adalet ve Kalkınma Partisi  Antalya eski İl Genel Meclis Üyesi Mahmut Peker, CHP'den kendisine, partilerine katılması için teklif geldiğini ve kendisinin bunu reddettiğini söyledi. 

SORUNLARI AKTIRDIK TEKLİF ALDIM

Peker, CHP'den kendisine yapılan teklif süreci konusunda şunları söyledi, " Ben aynı zamanda Ziraat Odası Meclis Üyesiyim, Pazartesi günü Ziraat Odası’nda toplantımız vardı. Bizim mahallemizin CHP temsilcisi, ‘CHP’ye gidip bölgemizin ve mahallemizin sorunlarını aktaralım’ dedi.  Bizde CHP’ye bir nezaket ziyaretinde bulunduk. Benim CHP’ye katılma gibi bir olayım yok. Sadece sorunları görüşmek için ziyarete gittim” dedi.

‘BEN KATILMADIM, İSTERLERSE ÇOCUKLARIM KATILABİLİR’

Oğlunun CHP’ye katılıp, katılmayacağı ile ilgili de konuşan Peker, "Benim yaşım 60 oldu. Bana CHP’den teklifte bulundular benim CHP’ye katılma gibi bir düşüncem olmadığını söyledim. Çocuklarımla görüşün eğer onlar benimserlerse çalışabilirsiniz dedim. Dolayısıyla benim kesinlikle oğlumu CHP’ye alın gibi bir teklifim olmadı. Oğullarım reşit olmuş insanlar.  Özgür insanlar sonuçta. İstedikleri yerde siyaset yapma özgürlüklerine sahipler. Benim onlara şurada olun yada burada olun gibi bir şey demem doğru olmaz. Memleket için hizmet noktasında istedikleri yerde bulunabilirler. Çocuklarım isterlerse CHP’ye de katılabilirler. Ama ben CHP’li yetkililere benim kendimin katılma gibi bir düşüncemin olmadığını söyledim.” 

‘BEN AK PARTİ’NİN NEFERİYİM’

Ak Partili olduğunu ve CHP’ye katılmadığını tekrarlayan Mahmut Peker, “Bana teklifte bulunan CHP'liler hatta form getirdiler üye yapmak için. Ancak ben böyle bir düşüncem olmadığını söyledim ve Ak Parti’nin bir neferi olarak devam ediyorum” dedi. - 

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI