Bugun...
Reklam
Reklam

"adem-murat-yucel" İLE İLGİLİ HABERLER

Hayvan Barınağında Renkli Görüntüler
Türkiye’nin en modern ve en geniş hayvan rehabilite tesisi konumunda bulunan Alanya Belediyesi Demirtaş Sahipsiz Hayvan ..
TÜRKDOĞAN’DA BAŞKAN YÜCEL’E DESTEK
Türkdoğan “Balıkçı barınağının mendireği kum tutuyor da Alanya Belediyesinin yapacağı T- Mahmuz mu kum tutmayacak. Ortad..
“ALANYA’DA KIYI KAYBI TAM 180 DÖNÜM”
Keykubat Plajı’nda yaşanan kıyı erozyonunu önlemek adına hazırlanan Kum Tutucu T-Mahmuz Projesi’nin detaylarını paylaşan..
ALTAV'da Yücel Güven Tazeledi
ALTAV Olağan Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi. Kurulda Adem Murat Yücel başkanlığında tek listeli seçim yapıldı. Kurulda k..
Alanya'nın "Mutfak Mirası" Büyüyor
Yöresel lezzetleri korumak ve yerel üreticilerden ürün alınmasını teşvik etmek amacıyla kurulan “Culinary Heritage Europ..
"Josef Sural'ı unutturmayacağız"
Alanyaspor'un Çek futbolcusu Josef Sural adına yapılan çocuk parkının açılışına katılan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğl..
Şehit Yusuf Önder Dualar Anıldı
Geçtiğimiz yıl Kasım ayında Hakkari’nin Şemdinli bölgesinde meydana gelen patlamada şehit olan Yusuf Önder’in sene-i dev..
Hem Tavuklusu Hem İşkembelisi Tescillendi
Alanya Belediyesi tarafından tescili alınan Gülüklü (Hülüklü) Çorba Antalya piyazından sonra Akdeniz bölgesinde tescili ..
Alanya'ya "Süreklik Ödülü" Verilecek
Alanya Belediyesi, Tarihi Kentler Birliği'nin desteği ve Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı'nın işbirli..
Uluslararası Sempozyum Başladı
Alanya Belediyesi tarafından bu yıl 16’ncısı düzenlenen Alanya Uluslararası Taş Heykel Sempozyumu başladı. 7 ülkeden 10 ..
HABER ARA
SON YORUMLANAN HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI