Bugun...
Reklam


İYİ Parti “Sandık” Koyacak
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Yavuz Temizer, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Alanya ilçe teşkilatını ziyaret etti. Yavuzer, zor parti olmasına rağmen birçok ödün vererek CHP ile başarılı bir ittifak yaptıklarını söyledi.

İYİ Parti “Sandık” Koyacak
+ -

Antalya İl başkanlığına atanmasından 67 gün sonra Alanya’ya, Gazipaşa ilçe başkanın vefat eden babasının cenazesine katıldıktan Alanya’ya gelen Yavuz Temizer’i ilçe teşkilatının girişinde, ilçe yönetim kurulu üyeleri belediye meclis üyeler, CHP ilçe başkanı Coşkun Karadağ ve yönetimi, Millet İttifakı Alanya belediye başkana dayı Abdullah Sönmez ve partilileri karşıladı.

“ALANYA’DA AİLE OLMAYI PRENSİP EDİNDİK”

Teşkilat binasında yoğun ilgiyle karşılanan Temizer’e önce CHP ilçe başkanı Karadağ tarafından Alanya’da ittifakın sağlıklı yürüdüğüne ilişkin bilgi verildi. Karadağ ve ekibinin ilçe binasından ayrılmasının ardından yapılan toplantıda, ilçe başkanı Yücel Apaydın, geçmiş dönem il başkanlarına verdikleri katkı nedeniyle teşekkür ederek, Alanya olarak görevi aldıkları ilk gün aile olmayı prensip edindiklerini, bu hedefi gerçekleştirmek için herkesi kucakladıklarını ifade etti.

“GÜVENENLERİN UMUDU OLDUK”

Temizer, Antalya’da yaşanan görev değişimin ardından yeni sorunların ortaya çıkmaması için Ankara’dan atama yapılarak problemlerin çözüldüğünü söyledi. Kısa süre 5 milyon oy almanın kolay bir iş olmadığını söyleyen Temizer, her türlü baskıya rağmen bize güvenene insanların umudu olduk dedi.                              

OLMAZ DENİLENLERİ BAŞARDIRK

Ortak adaylarla birçok yerde seçime gidildiğini belirten Temizer, “Zor şartlarda kurulan ittifak için çok tavizler verdik ama nihayetinde 25 yıldır iktidarın elinde duran illeri aldık. Millete umut aşıladık, olmaz denilenleri başardık. İyi ki bu partiyi kurmuşuz” dedi.                              

“DELEGE İÇİN SANDIK KONACAK”                                         

Alanya için en az 3560 üye yapıp delegemizi seçeceğiz diyen Temizer, 36 bin 560 oy almışız. Bunun en az yüzde 10’u kadar üye yapıp, bu üyelerin oyları ile 400 delegeyi seçeceğiz. O isimlerde ilçe başkanını, yönetimi, il delegesini seçecek. Eğer fazla aday olursa delege kendisini en iyi yöneteceğini düşündüğü ismi başa getirecek dedi.                                                       

Temizer, İyi Parti Genel Genel Başkanı Meral Akşener’in Antalya’da yapılan toplantıda 25 bin üyeyi toplayıp sandığı koyup kendi teşkilat başkanlarınızı kendiniz belirleyin talimatının uygulanacağını ifade etti. Temizer, il başkanı olmak isteyenler şimdiden çıksın teşkilatları üyeleri ziyaret etsin. Milletvekilliğini düşüneneler çalışmaya şimdiden başlasın tavsiyesinde bulundu.

Millet İttifakı’nın 31 Mart seçimlerinde Alanya Belediye Başkan Adayı olan Abdullah Sönmez, yapılacak kongrede aday olacak isimlerden aday seçilemeyenlerden taahhütname alınmasını önerdi. Temizer ise bu kağıtla olmaz gönülle olur dedi.

Temizer, partide gençlik ve kadın yapılanmalarınında hızla tamamlanması gerektiğini anımsattı.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI