Bugun...
Reklam


BİZİM MAZİMİZ BÜYÜK"
Geçmişteki ilçe başkanlarına da sırayla teşekkür eden Sefa Çorbacı, "Her seçimin özünde bir yarış var. Bu kurallar çok basit. Bu kural çok basit. Asla belaltı vurmayacaksın ve kaynaksız iddialarla ortaya çıkmayacaksın.

BİZİM MAZİMİZ BÜYÜK"
+ -

Adaylardan Sefa Çorbacı da, "Bizler bugün burada toplanmışsak bu devleti kuran, kadınlara seçme ve seçilme hakı veren partimizin birinci genel başkanı Mustafa Kemal Atatürk'ün sayesinde. İkinci genel başkanımız İsmet İnönü ve Bülent Ecevit'i rahmetle anıyorum. Ülkemizin en son döneminde her türlü baskıya rağmen sarayın korkulu rüyası olan Kemal Kılıçdaroğlu'na şükranlarımı sunuyorum. Bizim mazimiz büyük" dedi.

"ELLERİNDE GÖRÜNTÜ VARSA TESLİM ETSİNLER"

Birtakım kişilerin Çorbacı para aldı elimizde görüntüleri var söylemleri bana kadar ulaştı. Eğer böyle bir görüntü varsa divana teslim etsinler. Bu dakikadan itibaren adaylıktan çekileceğim. Hiçbir zaman belaltı vurmadım. Zaten de beceremem. Burada omuz omuza mücadele edeceğim ve birlikte çıkacağız. Siz kazanırsanız bizler kazanacağız. Gençlik kolları başkanlığım döneminde afişte astım. Broşür de dağıttım. Yaşım yettiğince de yaparım. Bizim yarım kalan hikayemiz var. Bunu dediğimde ilçe başkanı olarak kalmadı ondan söylüyor dediler. Bizim yarım kalan hikayemiz Antalya'yı alıp Alanya'yı alamamaktır. Bizim yarım kalan hikayemiz Türkiye'nin bir yarısını alıp bir yarısını alamamaktır. Alanyaspor Süper Lig'e çıksın il yapalım deyip duygu sömürüsü yaptılar. CHP olarak il olmaya var mısınız? Bizler büyükşehir ile el ele çalışacağız. Birtakım kişiler sosyal medyadan partimizi terör örgütü ile ilişkilendiriyor. Onlara sesleniyorum. Artık meydanı boş bulamayacaksın. Büyükşehir Yasası ilr kapanan beldelere önem vereceğiz. Her ay birkaç toplantımızı buralarda yapacağız. İnsanlarımızı kamplara böldüler. Bu insanlar birbirine kin beslemeye başladılar. Her türlü değerimizi aşağıladılar. Bize düşen bunları tamir etmektir. Yıllardır bu partinin içindeyim. Ne gücüme gidiyor biliyor musunuz? Her yerel seçimde bizi bölüyorlar. 18 bin oy alan bir partiden belediye başkanı çıkıyor. En donanımlı seçmen CHP'de. Ben Atatürk ilke ve inkılaplarının yılmaz bir savunucusuyum. Ben bu yüce yolun sefasına değil, cefasına talibim" dedi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI