Bugun...
Reklam


Sorunlar Kılıçdaroğlu'na Raporlanacak
CHP’li milletvekili Çetin Osman Budak esnaf ve ziraat odası ziyaretlerinin ardından teşkilat binasında parti yönetimi ve partililerle bir araya geldi.

Sorunlar Kılıçdaroğlu'na Raporlanacak
+ -

Antalya ve ilçelerini ziyaret eden, sorunları yerinde dinleyen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak ilçe teşkilatında partililerle buluştu. 31 Mart yerel seçimlerinde Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni kazanan parti olması sebebiyle her geçen gün ilginin arttığı ilçe teşkilatına üye kayıtları da artıyor. Teşkilatı ziyaret eden Budak, partiye kaydolan 3 kişiye de rozet taktı. 
ANTALYA VEKİLLERİ AKTİFLEŞECEK
Antalya'nın bütün ilçelerinde bundan sonra bütün milletvekillerinin aktif olacağını belirten Budak, “Alanya ziyareti ile birlikte 9 ilçe ziyareti yaptık. Batı ilçelerinin hemen hepsini tamamladık. 31 Mart’ta yerel seçimleri tamamladık ama maalesef tamamlayamadık. İstanbul'la ilgili bir kazanılmış bir seçimin, alınmış bir mazbatanın tekrar geri alınması bizim demokrasi tarihimizde olmadığı gibi demokrasi ile yönetilen demokratik ülkelerin hiçbirinde görülmüş bir durum değildir. 17 gün belediye başkanlığı yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu 17 günde zaten neler yapacaklarını gösterdi. Hak edilmemiş bir şekilde yasaya, anayasaya aykırı bir şekilde 17 gün sonra mazbatası geri alındı. 23 Haziran'da ise 13 bin oy ile kazanılmış bir seçimi 816 bin farka çıkararak Türkiye'ye demokrasi güçlerinin ve aynı zamanda da halkı dikkate almayan, ciddiye almayan siyasi iktidarların ne olabileceğini gösterilmiş oldu” dedi.
“YÖNETİMLERE RAPORLAR İLETİLECEK”
İlçelerde ve Alanya'da yapmış olduğu görüşmeler sonucunda bazı raporlar hazırlanacağını söyleyen Budak, “ciddi bir ekonomik siyasi ve sosyal politikalar ile ilgili bir rapor hazırlığı içerisindeyiz. Sizlerden aldığımız bilgilerle, bu raporlarla Antalya'nın bir fotoğrafını çekeceğiz. Kırsalından sahiline kadar tüm sektörlerin bir fotoğrafını çekiyoruz. Bu rapor öncelikle bizim ilçe belediye başkanlarımız ile ilgili beklenen talepleri, aynı zamanda yaşanan sorunları o belediye başkanlarımıza, ‘ilçe belediye başkanları raporu’ şeklinde düzenlenecek ve iletilecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e hazırlanmak üzere Antalya'nın tüm ilçelerinin talep ve sorunlarını, beklentilerini kapsayan sürdürülebilir belediyecilik ile ilgili bir rapor vereceğiz. Bir raporda genel merkezimize hazırlayıp vereceğiz. Bu çalışmalar kapsamında 8 ilçenin raporları hazırlanmış durumda. Tamamı bittikten sonra da masa başında oturup bu çalışmayı yürüteceğiz” diye konuştu. 
“ŞEBNEM’E DESTEK OLUN”
Bir süredir Lösemi tedavisi gören ve ilik bekleyen Şebnem Köseoğlu’na destek çağrısı yapan Budak, “Şebnem Köseoğlu'na kök hücre konusunda destek olalım. Sizler sayesinde insanlar güzel günler görecek. Bunları düşünün, bu desteği esirgemeyin. Şebnem kardeşimize destek verin” ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI