Bugun...
Reklam


Sinem Kobal'dan o soruya kaçamak yanıt
Sinem Kobal: "Sette 'Öpüşmem, sevişmem!' diye yasak koyduğunuz doğru mu?" sorusuna ilginç bir cevap verdi

Sinem Kobal'dan o soruya kaçamak yanıt
+ -

'Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda' filminin başrol oyuncuları Sinem Kobal ile Cemal Hünal; a Haber'de 'Jurnal'e konuk oldu. Hünal, "Üç kadının bir arada olup da kavga etmediği, egolardan uzak bir setimiz vardı" dedi

'KADINLAR DAHA ZEKİ'
 ROMANTİK Komedi 2: Bekarlığa Veda' filminin iki başrol oyuncusu Sinem Kobal ile Cemal Hünal; a Haber'de Şirin Sever'in sunduğu 'Jurnal' programına konuk oldu. Hünal, programda iki ilginç itirafta bulundu: "Kadınlar, erkeklerden daha zekidir... Üç kadının bir arada olduğu ve kavganın
çıkmadığı tek set bizimkiydi."
 
BÜYÜK LAFLARI SEVMEM
 ŞİRİN Sever'in "Sette 'Öpüşmem, sevişmem!' gibi yasaklar koyduğunuz doğru mu?" sorusu karşısında ise Sinem Kobal 'köşeli' bir yanıta başvurdu: "Böyle büyük cümleler kurmayı sevmiyorum. Ama her şeye, senaryoyu okuduğunuzda karar veriyorsunuz. Bir projeye bakarken onu her şeyiyle değerlendiriyorsunuz!"
 
SİNEM KOBAL
 EN ÖZGÜR KIZ BİLE EVLENMEK İSTER

 Film, ilk haftada çok iyi tepkiler aldı. Rakamlar da çok güzel. Aşkın dili evrenseldir. Bizi ve kadın-erkek ilişkilerini anlatan bir film yaptık.

DOZUNDA KISKANCIM
Oynadığım 'Didem' karakteri, evlenme ile kafayı bozmuş. 'Didem'i canlandırmak çok keyifliydi. Sivri yönleri olan, aklına geleni yapan, deli dolu bir kız. Ben 'Didem'e göre otokontrolü daha yüksek olan biriyim. Ben onu kendimle bağdaştırmıyorum; ben olması gerektiği kadar kıskancımdır.
Benim etrafımda evlenmeyi saplantı haline getirmiş kimse yok aslında. Bunlar, yaşadığınız duruma da bağlı şeyler. Bence kızların içinde yaradılıştan gelen bir yuva kurma arzusu vardır. En özgür kız bile yuva kurmanın hayalini kurar içgüdüsel olarak.

'DİDEM'İN KİTABI GERÇEK
'Didem', filmde 'Evliliğe Giden Yol' diye bir kitap okuyor. Bu, senaristimiz Aslı Zengin'in yazdığı gerçek bir kitap. Yakında piyasada olacak.
Bence aşkta taktik işlemez. Samimiyetin olmadığı yerde, mutluluğa giden bir yol bulunamaz.

BÜYÜK KONUŞMUYORUM
Radikal sahneler için kural koyma konusunda büyük cümleler kurmuyorum. Senaryoyu okuyarak karar veririm. Projeyi her yönüyle değerlendirmek gerek.
Dansöz sahnesi için bir kez oryantal dersi aldık. Çekimler çok heyecanlıydı.

KIRMIZIGÜL TEBRİK ETİ
 Sevgililer Günü'nde vizyona giren 'Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda'; ilk üç günde 449 bin kişi tarafından izlendi. Film böylece, 2010'da izleyiciyle buluşan ilk 'Romantik Komedi'nin üç gündeki gişesini üçe katladı. İlk filmi üç günde 140 bin kişi, toplamda ise 666 bin kişi izlemişti. Filmin yapımcısı Boyut Film'in ortaklarından Mahsun Kırmızıgül Twitter'da, "Romantik Komedi 2'den süper bir giriş. Tüm emeği geçenleri kutluyorum" diye yazdı. Yapımcı Murat Tokat ise "İlk haftada beklediğimiz gişe rakamını yakaladık. Bu güzel başlangıç gösteriyor ki; filmin üçüncüsünü de yapacağız" dedi.

CEMAL HÜNAL
 HİÇ AMERİKAN ÖZENTİSİ DEĞİL

 Üç güzel kadının, egolardan uzak bir şekilde sadece işini yapması; birbirlerine duydukları saygıdan kaynaklanıyor. Bizim ekibin kızları çok keyifli; onları izlemek çok eğlenceliydi. Bu konuda şanslıyım çünkü sette filmden daha çok eğlendim. Üç kadının bir arada olup kavga etmediği tek set!

BİZE AİT ÖĞELER VAR
Filmdeki karakterler; Amerikalı değil, Türk. Onlar şehir insanı sadece. Bence hiç Amerikan özentisi olmadı. Oyuncular Türk, konuştukları dil Türkçe. Bir Amerikan filmi çekme derdinde değildik zaten. Filmimizde ülkemize ait birçok öğe var.

GÜRGEN ADAM GİBİ ADAM
Gürgen Öz'ün performansını çok beğendim. Gürgen, bu filmde çok iyiydi. Onu çok seviyorum; adam gibi adam! Beraber çalışması çok keyifli biri. Gürgen, komedyendir ama işi konusunda çok hassastır.

KADINLAR DAHA ZEKİ
Kadınlar erkeklerden daha zeki. Dünyayı kadınlar yönetiyor bence. Filmde oynadığım 'Mert' karakteriyle elbette ortak yönlerimiz vardır. Şapşallık konusunda 'Mert'le benziyoruz.
Kadınların evlilik takıntısı, hayatta odaklandıkları şeylerle alakalı. Hobileri olan, kendi hayatı olan hiçbir kadında evlilik takıntısı görmedim.

HÜNAL'DAN OYUN AÇIKLAMASI
 Cemal Hünal, eşi Lale Cangal ile birlikte rol alacağı 'Öfke' oyunundan aniden ayrılması ve yönetmen Savaş Mutlu'nun kendisini hırsızlıkla suçlamasını değerlendirdi. Hünal, şunları söyledi: "Oyunu çalmamız söz konusu değil. Oyunun telif hakkının alınmadığını öğrendiğimiz gün, ayrılma kararı aldık. Biz Tiyatro Arı diye bir grup kurduk ve telifi aldık. 25 Şubat'ta Trump Towers'ta sahneleyeceğiz." Hünal ayrıca, "Savaş Mutlu, telifin başkasında olduğunu öğrenince rol arkadaşımız Sinem Soner'i kovarak oyunu erteletmeyi planlıyormuş" dedi. Hünal, Mutlu'nun "Cemal, 300 lira yevmiyeye muhtaç" sözlerine ise şu yanıtı verdi: "O rakam, benim yol paramı karşılamaz."

 

 

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI