Bugun...
Reklam


ŞAHİN’DEN ESNAFA KREDİ MÜJDESİ
ALTSO Mehmet Şahin, Covid 19 Salgınıyla birlikte yaşanan ekonomik sıkıntılara çözümü için hazırladıkları raporda yer alan bir talebin daha karşılandığını müjdeledi. Şahin, gerçek şahıs firmaları için üst limiti 25 Bin TL olan “Küçük işletme Can Suyu Kredisi” verileceğini açıkladı.

ŞAHİN’DEN ESNAFA KREDİ MÜJDESİ
+ -

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin taleplerinin karşılanmasındaki katkıları nedeniyle emeği geçen bakanlıklara teşekkür etti. Şahin, süreci yakından takip ettiklerini ve diğer taleplerin de takipçisi olmaya devam edeceklerini dile getirdi. Şahin söz konusu kredi için Ticaret ve Sanayi Odası Üyesi olan Gerçek Şahıs Firmalarının banka şubelerine gitmeden sadece www.halkbank.com.tr  ve www.halkbankkobi.com.tr internet adreslerinden başvuru yapmaları gerektiğini söyledi.

Şahin, bu krediden 2019 Yılı Cirosu 3 Milyon TL’yi geçmeyen 'Gerçek Şahıs Firmalarının' ilk 6 ay faizsiz ve ana para ödemesiz, 36 ay vadeli ve yıllık yüzde 7,5 faiz imkanından yararlanabileceğini açıkladı. Kovid-19 salgınının başlamasıyla birlikte üyelerden gelen talepleri raporlayarak ilgili bakanlıklar ve TOBB nezdinde girişimlerde bulunduklarını hatırlatan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Tüm dünyayı etkisi altına alan bu salgının ortaya çıkardığı ekonomik sıkıntıların çözümü noktasında var gücümüzle çalışarak, gelişmeleri yakından takip ederek raporlamalar yapıyoruz. Üyelerimizden gelen talepleri alıp başta TOBB ve İlgili Bakanlıklar olmak üzere ilgili tüm kuruluşlara iletiyoruz. Eksikler var ve bunun da takibini yapmaya devam ediyoruz. Ancak devletimizin kademeli olarak gerekli tedbirleri aldığını görüyoruz ve bunu da memnuniyetle karşılıyoruz “ dedi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI