Reklam
Bugun...
Reklam
Reklam


MHP'den AGC'ye ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ile yönetim kurulu üyeleri Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

MHP'den AGC'ye ziyaret
+ -
Reklam

AGC Center'daki ziyarette cemiyetin yönetim kurulu üyeleri Ali Doğan,  Ahmet Tunç,  Mehmet Çelik,  Barış Başar,  Mustafa Sucu ile Zeliha Basar Oner de hazır bulundular.  Ziyarette konuşan AGC Başkanı Gaye Coşkun, "Yönetim kurukumuz13 kişi. Gelenek olarak her kurumun temsil edildiği  bir yönetim yapımız var. Uzun yıllardır sektörde yer alan arkadaşlarımız. Güzel bir yapı kurduğumuza inanıyoruz.İnşallah güzel işler yapacağız. Bu amaçla yola çıktık." dedi. 

'BAŞARILI İŞLER YAPACAĞINIZI BİLİYORUZ'

MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan da,  "Alanya belki gazete,  televizyon ve internet medyasının en gelişmiş olduğu yer. En yaygın olduğu yer de Alanya. Burada bu işle ilgili emeği olan,  Alanya'yı yerel medya ile özdeşleştiren isimleri görüyoruz. Dolayısıyla sizlerin burada olması bizi son derece mutlu ediyor. Başarılı işler yapacağınızı biliyoruz. Basın yöneticilerin,  siyasetçilerin hem yol göstericisi hem denetleyicisi toplumun sorunlarının çözülmesinde ön ayak olan önemli bir kurum. Yasama,  yürütme,  yargı var. Dördüncü kuvvet basın. Bunu uygulayacağınızı biliyoruz. Hakkaniyetli, tarafsız bir şekilde hareket edeceğinizden bir şüphemiz yok.  Üzerinize düşeni yapıyorsunuz. Kamu,  toplum menfaatlerini savunan çizginizi devam ettirirseniz bizler de çok mutlu oluruz" diye konuştu.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI