Bugun...
Reklam

"turkiye-cumhuriyeti" İLE İLGİLİ HABERLER

Alanya'nın gurur tabloları açıklandı
Hürriyet Gazetesi’nin 25 İlde bir aylık sürede hazırladığı geleceğe damga vuracak yıldız takımlar ve futbolcular listesi..
Emlakçıları Fuara Davet Ettiler
Arab Türk İş Adamları ve Yatırımcıları Derneği Akdeniz Başkanı ve Turizm Bölüm Başkanı Durmuş Özgen, 28-29 Mart tarihler..
Hollanda'da Alanya Rüzgarı
Yel değirmenleriyle ünlü Hollanda'da Uluslararası Turizm Fuarı Vakantiebeurs devam ediyor.
ALANYA’DAN BARIŞ PINARI’NA DESTEK
Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek amacıyla yurt genelinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından ortak açıkl..
Alanya'da Gastronomi Çalıştayı Başlıyor
Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılan, Alanya Belediyesi’nin Türkiye’de lisans hakkını alan ilk belediye olduğu Cu..
İyi Parti'den Hükümete Turizm Eleştirisi
İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, Thomas Cook’un iflasını değerlendirdi. Apaydın, “Hükümet turizm konusunda i..
Şahin: Paniğe Gerek Yok
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, İngiltere operasyonlarını durdurma kararı alan Thomas Cook Seyahat Acentesi’nin bölgemiz ve ..
Alanya 29.’uncu Triatlona hazırlanıyor
Büyük organizasyon için Alanya seferber oldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi de yarışmanın sorunsuz geçmesi için gerekli ..
Gaziler Günü Kutlandı
19 Eylül Gaziler Günü, tüm yurtta olduğu gibi Alanya’da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Kutlama programı kapsamında A..
Büyükşehir Çinli heyeti misafir etti
Hangzhou şehri ile işbirliği mutabakatı. Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Çin Halk Cumhuriyeti’nin Hangzhou şehri arası..
HABER ARA
SON YORUMLANAN HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI