Reklam
Bugun...
Reklam
Reklam

"turkiye-cumhuriyeti" İLE İLGİLİ HABERLER

Alanya'da Gastronomi Çalıştayı Başlıyor
Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılan, Alanya Belediyesi’nin Türkiye’de lisans hakkını alan ilk belediye olduğu Cu..
İyi Parti'den Hükümete Turizm Eleştirisi
İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, Thomas Cook’un iflasını değerlendirdi. Apaydın, “Hükümet turizm konusunda i..
Şahin: Paniğe Gerek Yok
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, İngiltere operasyonlarını durdurma kararı alan Thomas Cook Seyahat Acentesi’nin bölgemiz ve ..
Alanya 29.’uncu Triatlona hazırlanıyor
Büyük organizasyon için Alanya seferber oldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi de yarışmanın sorunsuz geçmesi için gerekli ..
Gaziler Günü Kutlandı
19 Eylül Gaziler Günü, tüm yurtta olduğu gibi Alanya’da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Kutlama programı kapsamında A..
Büyükşehir Çinli heyeti misafir etti
Hangzhou şehri ile işbirliği mutabakatı. Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Çin Halk Cumhuriyeti’nin Hangzhou şehri arası..
Zabıta 193 Yaşında
Alanya’da Zabıta Teşkilatı’nın 193. kuruluş yıl dönümü Atatürk Anıtı önünde gerçekleşen törenle kutlandı...
Bulgarlarda Alanya'yı Tercih Etti
Alanya'da Polonya ve Ukrayna'dan sonra Bulgaristan'a da avokado ihraç edildi. Komşu ülkeye ilk sevkiyat 5 bin 500 adet o..
Bakan Çavuşoğlu'na Bisiklet Jesti
Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetimler Politika Kurulu himayesinde Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu işbirliğinde Avrupa Har..
Yücel koltuğu Birer'e bıraktı
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, belediyeler birliği toplantısı için Ankara'ya gidince yerine Ak Parti'li mecli..
HABER ARA
SON YORUMLANAN HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI