Bugun...
Reklam
Reklam

"kizilay-kurban-bagisi" İLE İLGİLİ HABERLER

Kalpleri ‘İyilik’ İçin Çarptı
Kızılay Alanya Şubesi tarafından İdlib için başlatılan yardım kampanyasına destek sürüyor. Minik kalper duyarsız kalmaya..
Başhekime hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor
Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevine getirilen Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı’ya hayırlı olsun ziya..
ALTSO geleneği bozmadı
ALTSO Başkanı Şahin ve yönetimi, her bayramda olduğu gibi bu yılda Alanya Huzurevi sakinlerini ziyaret etti ve Garnizon ..
Türkdoğan'dan Bayram MEsajı
MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, "Sosyal yönü çok güçlü olan kurban ibadeti, asırlardan beri yoksulları kollay..
Bayram temizliği aksamayacak
Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Kurban Bayramında da Alanya’yı pırıl pırıl yapmak için çalışmalarına ara ve..
Başkan Yücel'den Bayram Mesajı
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, haftalık olağan encümen toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Başkan Y..
Belediye 55 bin çiçek dağıtacak
Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bayram öncesi mezarlıklarda mevsimlik ve çok yıllık çiçek dağıtma geleneğin..
Başkan Yücel’den Kök Hücre Bağışı
Lösemi Hastası Şebnem Köseoğlu’nun ilik bulunması için sosyal medyadan yaptığı çağrıya kulak veren Alanya Belediye Başka..
Kızılay’dan bağış çağrısı
Kurban Bereketini Yıl Boyu Yaşatıyorsan Hilal Olsun Türkiye parolasıyla çalışmalarını sürdüren Türk Kızılay’ı, mazlumlar..
Alanya Müftüsü İlhan kurban kesim bedellerini açıkladı
Türkiye Diyanet Vakfı tarafından 2019 yılı için vekalet yoluyla kurban kesim bedelleri belirlendi.
HABER ARA
SON YORUMLANAN HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI