Bugun...
Reklam
Reklam

"baris-pinari-harekati" İLE İLGİLİ HABERLER

Başkan Yücel’den Asker Selamı
Barış Pınarı harekâtına destek amacıyla verilen “Asker Selamı”, Alanya siyaset ve spor camiası tarafından Kızılalan’da v..
ALANYA’DAN BARIŞ PINARI’NA DESTEK
Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek amacıyla yurt genelinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından ortak açıkl..
MÜSİAD’dan Operasyona Destek
Türkiye’nin sınır güvenliğini sağlamak amacıyla hazırlık yaptığı ‘Barış Pınarı Harekatı’ konusunda değerlendirmede bulun..
Antalya Milletvekili Çelik: “Antalya’da 70 bin kişi iş sahibi olacak”
Ak Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, 31 Mart Seçimlerine az bir zaman kala çalışmalarını Alanya’da yoğun temp..
Üreten eller Muratpaşa’da buluşuyor
Maden faciasında eşlerini kaydeden kadınlar tarafından Soma'da, 'Her şeyin bittiği yerde başlayan şehir' Hakkari'de, Url..
Azeri Gazeteciler Alanya'yı Gezdi
Alanya'ya gelen Azeri gazeteciler, teleferik ile Alanya Kalesi'ne çıktılar, Tophane'yi gezdiler, Dimçayı serinliğinde mo..
Alanya'nın Barış Mançosu Vefat Etti
Alanya'da PTT binası önünde ayakkabı boyacılığı yapan ve Barış Manço'ya benzerliği ile tanınan Yaşar Aracıkartal hayat..
Maceracı kadınlar "barış" için yelken açtı
Bodrum'dan 19 Mayıs'ta 'Yurtta barış, dünyada barış' sloganıyla Akdeniz’e yelken açan 4 kadın denizciden oluşan 'Deniz T..
150 Noktaya Giysi Kumbarası Kuruldu
lanya Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Tabiat Geri Dönüşüm Firması ile birlikte, Ramazan ..
Zeytin Dalı Harekatı başladı
Suriye sınırında savaş uçakları bombalamaya başladı. Türk savaş jetleri, PYD hedeflerini bombalıyor. ÖSO birlikleri de A..
HABER ARA
SON YORUMLANAN HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI