Reklam
Bugun...
Reklam
Reklam


Coşkun'dan beraberlik mesajı
AGC Başkanı Gaye Coşkun, İçinizden biri, bir çalışan olarak bana göstermiş olduğunuz güven, verdiğiniz destek aslında sorumluluğumuzu artırıyor"dedi.

Coşkun'dan beraberlik mesajı
+ -
Reklam

AGC’ye başkan seçilmesinin ardından teşekkür konuşması yağan Gaye Coşkun, “Gazetecilik mesleğinde 27 yılı geride bırakan, 12 yıldır AGC yönetiminde görev yapmış biri olarak, içinizden biri olarak, çalışan bir gazeteci olarak, beni başkan olarak görme tercihinde bulunduğunuz için ayrıca teşekkür ediyorum. Çünkü bu aynı zamanda bir değişim ve dönüşüm anlamına geliyor. Bir çalışanın başkan olması kararı bence çok değerliydi. Ayrıca bir kadın başkanı tercih ettiğiniz için teşekkür ediyorum. AGC’nin kuruluşundan günümüze geçirdiği süreçte pek çok şeye şahitlik etmiş birisi olarak karşınızdayım. Bu sebeple de emeği geçenlere ve eski yönetim kurulu üyelerine de teşekkür ediyorum"defi

Coşkun konuşmasına TOKİ konusu, AGC’nin hizmet binasının aktif hale getirilmesi, çarşı merkezinde bir sosyal alan oluşturulması, sayıları gün geçtikçe artan sokak reklamlarının kurumların reklamlarına zararı, sektörün yaşadığı itibar kaybı, dijital medyanın yarattığı etki, Facebook gazeteciliği, kalitesi düşen rekabet, yok olma yolundaki meslek etiği, ihlal edildiği düşünülen birlik beraberlik gibi konular benim sizlerle yaptığım görüşmede aldığım notlardı. Bütün bunların farkındayız ve tüm bunların çözümü noktasında yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla çalışma sözü veriyorum. TOKİ davamızdan vazgeçmeyeceğiz. İçiniz rahat olsun. En çok bu konuda kaygı vardı. Konunun takipçisi hep birlikte olacağız. Tüm üyelerimizin konut edinmesi noktasında çalışma yapacağız. Bunun için çok gayret göstereceğiz. Bunun için size söz veriyoruz. TOKİ konusunda tüm gelişmeleri sizlerle nokta nokta an an paylaşacağız. Yeni yönetim kurulunda alacağımız her kararlarımızı sizlerle paylaşacağız. İçinizden biri, bir çalışan olarak bana göstermiş olduğunuz güven, verdiğiniz destek aslında sorumluluğumuzu artırıyor. Bu sorumluluğun bilincindeyim. Bu sorumluluğun bilincinde olarak çalışacağız. Bunu bilmenizi istiyorum. Yapacağımız güzel işler için biz çalışan gazetecilere sorumluyuz. Biz her başardığımız güzel işte çalışan gazetecilerin bundan sonra yönetimler yer alma hakkının artacağını biliyorum. Bu yüzden daha fazla sorumluluk taşıdığımı biliyorum. Bu bilinçle davranacağımıza size şimdiden söz veriyorum” diye konuştu. 

Genel kurul aile fotoğrafının çektirilmesiyle sona erdi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI