Bugun...
Reklam


BÖCEK'E SU VE ULAŞIM ZAMMI ELEŞTİRİSİ
MHP İl Başkanı Hilmi Durgun Alanya ziyaretinde yeni kurulması planlanan partilere MHP’den geçiş olmayacağını söyledi. Durgun, su ve toplu ulaşıma yapılan zam nedeniyle Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i eleştirdi.

BÖCEK'E SU VE ULAŞIM ZAMMI ELEŞTİRİSİ
+ -

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun ve Yönetim Kurulu üyeleri ilçe istişare toplantılarını sürdürüyor. Göreve geldikten sonra ilçe teşkilatları ile yapılan toplantının 17’ncisi Alanya’da gerçekleştirildi. Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan’ın yanı sıra Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 23’ncü dönem Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız ile yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette İl Başkanı Hilmi Durgun partililerle biraraya geldi.

Toplantı da açılış konuşmasını MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, ilçe teşkilatı olarak Alanya’da yaptıklarını çalışmalardan bahsetti ve il teşkilatımızın yanındayız mesajı verdi.

 ‘Milliyetçi Hareket Partisi’nin güçlü olması, büyük olması, muktedir olması demek Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin güçlü olması demektir’ diyen Durgun, “Kendi içimizdeki bazı kırgınlıklar, kızgınlıklar geçmişe dair sıkıntılar var ise bunların tamamının üzeri çizilerek önümüze bakmamız gerekiyor” dedi.

31 Mart öncesi ve sonrasında Antalya’da hizmette bir değişim olup olmadığını ve vaatlerin yerine getirilip getirilmedi sorusuna Durgun, özellikle su ve ulaşım konusunda yapılan zamanlardan dolayı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i eleştirdiklerini söyledi.

Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan tarafından kurulacak olan yeni partilere MHP ve Cumhur İttifakı ortağı Ak Parti’den oy geçişi olup olmayacağı sorusuna ise Durgun, MHP’den olmaz yanıtını verip MHP’nin güncel oyunu açıkladı.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI