Bugun...
Reklam


ALSEV'de Şimşek dönemi
ALSEV'in geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulunda Fatih Şimşek derneğin yeni başkanı olarak göreve başladı.

ALSEV'de Şimşek dönemi
+ -

Alanya Sevdalıları Derneği'nin (ALSEV) yönetim kurulu ilk toplantısında görev dağılımı yaparak çalışmaya başladı. Dernek binasında yapılan ilk toplantının ardından açıklama yapan ALSEV Başkanı Fatih Şimşek, "Bir sevdadır Alanya" sloganıyla çıktıkları yolda gayesi Alanya'ya hizmet olan, gönlünde Alanya sevdası olan herkesi ALSEV çatısı altında birlik olmaya davet etti. Şimşek yaptığı açıklamada, "Geçen hafta yapılan genel kurulla ALSEV yönetimine seçilmiş bulunmaktayız. Öncelikle kuruluşundan bugüne kadar ALSEV için taş üstüne taş koyan herkese teşekkürlerimizi iletiriz. Bildiğiniz gibi adı 'Alanya Sevdalıları' olan derneğimizin kuruluş amacı doğup büyüdüğümüz, yaşadığımız, çocuklarımızı dünyaya getirdiğimiz, geleceğimiz  Alanyamızın ve burada yaşayan hemşerilerimizin haklarını korumak, bu şehre gönül vermiş insanlarımızı bir çatı altında toplamak, aralarındaki dayanışmayı sağlamak ve şehrimizin ileriye gitmesine katkıda bulunmaktır" dedi.

'KENDİNİ ALANYALI GÖREN HERKESİ DERNEĞE ÜYE OLMAYA DEVAT EDİYORUZ'

Derneğin kapısının kendini Alanyalı gören herkese açık olduğunu belirten Başkan Şimşek, "Alanya’da faaliyet gösterdiğimiz zaman boyunca kapımız Alanyalı olan ve kendini Alanyalı olarak gören herkese açık olacaktır. Alanyamızın menfaatleri için gerektiğinde elimizi taşın altına koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

'HEDEFİMİZ EN FAAL DERNEK OLMAK'

Konuşmasında hedeflerinden de söz eden Şimşek, "ALSEV olarak hedefimiz Alanya’da faaliyet gösteren en faal dernek olmaktır. Her ne kadar biz ve yönetim kurulumuz görev başında olsak da derneğimizi Alanyalı hemşerilerimizin destekleriyle kısa sürede bütün Alanya sevdalılarının bağrına basacağı, sahipleneceği bir dernek haline getireceğiz. Ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız bize ihtiyaç duyulduğu anda Alanyamızın yanında dimdik duracağımızı herkes bilmelidir. 'Alanya bir sevdadır' sloganıyla çıktığımız bu yolda kalbi Alanya için atan bütün hemşerilerimizi çocuklarımızın geleceği olan bu şehre sahip çıkmak için ALSEV çatısı altında bizlerle birlikte dayanışma içerisinde olmaya davet ediyoruz" ifadelerini kullandı. 

ALSEV YÖNETİM KURULU 

Fatih Şimşek Başkan
Bilal Özaslan  Başkan Yardımcısı
Nurican Kılınç  Başkan yardımcısı
Mustafa Durgun Başkan Yardımcısı
Mehmet Tümerdem  Sayman
Serdar Ünalan Üye
Emre Çakan Üye
Faik Uygun Üye
Şükrü Göküş üye
Mehmet Mollamustafaoğlu

DENETLEME KURULU

Hüseyin Kıllı
Burhan Yılmaz
Onur Barcın

DİSİPLİN KURULU
Adnan Çarşambaoğlu
Orhan Yeniacun

TEŞKİLAT MASASI BAŞKANI
Muhammet Şimşek 

ALSEV Yönetim Kurulu Başkanı
FATİH ŞİMŞEK


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI